Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Kompletná bezpečnostná výbava pre vašu bezstarostnú jazdu

Štruktúra i vybavenie Fiatu Qubo boli vyvinuté pre vašu maximálnu bezpečnosť.

Přední nárazník a deformační zóny

Predný robustný nárazník zabezpečuje skvelú ochranu najchúlostivejších častí - svetlometov, kapoty a chladiča - hlavne pri kolíziach v nízkej rýchlosti. Kabína je chránená prednými a zadnými deformačnými zónami, ktoré sa pri náraze deformujú vo vopred stanovených miestach, a zaisťujú tak plnú absorpciu energie.

Pasívna ochrana

4 airbagy (predné a bočné), zadné hlavové opierky a 3-bodové bezpečnostné pásy s obmedzovačmi záťaže - to je inteligentná ochrana pasažierov bez ohľadu na ich stavbu tela, nastavenie sedadla a pozíciu, v ktorej sedia. Pre ešte väčšiu bezpečnosť detí na palube vozidla slúžia úchyty detských sedačiek Isofix.

Aktívne prvky

Qubo je štandardne vybavené protiblokovacím systémom ABS s elektronickým rozdeľovačom brzdnej sily EBD, systémom elektronickej kontroly stability ESP vrátane hydraulického brzdového asistenta HBA udržujúce smer vozidla v kritických situáciách, ďalej protipreklzovým systémy ASR / MSR alebo návykovým asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder. Navyše dvere vozidla sa automaticky uzamknú, akonáhle prekročíte rýchlosť 20 km / h a systém Dead Lock umožňuje deaktivovať všetky zámky, čím znemožní otvorenie vozidla zvonka aj zvnútra..