Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Technológia

Ľahší a bezpečnejší spôsob komunikácie vo vozidle.

Blue & Me

Zariadenie Blue&Me™, ktoré mení spôsob komunikácie a to, ako trávite čas vo svojom vozidle, je výsledkom spolupráce medzi spoločnosťami Fiat a Microsoft.
Vďaka hlasovým príkazom môžete ľahko ovládať svoj telefón pripojený pomocou Bluetooth, bez toho, aby ste museli pustiť volant z ruky. Pomocou Blue&Me™ je možné ľahko prijímať hovory, uskutočniť  hovor na číslo v telefónnom zozname, vypočuť si prichádzajúcu textovú správu a samozrejme ovládať prehrávanie pesničiek vo formáte MP3 zo vstupov USB alebo AUX.
Blue&Me™ je kompatibilné s väčšinou moderných telefónov vybavených technológiou Bluetooth.

Systém handsfree

Systém handsfree je súčasťou Blue&Me™ a používa špeciálnu technológiu, ktorá rozpozná váš hlas i bez predchádzajúceho zdĺhavého nastavovania.
Po spárovaní telefónu je možné so systémom Blue&Me™ ihneď prijímať  telefonické hovory a volať na čísla uložené v zozname telefónu, a to iba pomocou hlasových príkazov. Vďaka Blue&Me™ budete mať svoj telefón pod úplnou kontrolou,  bez toho, aby ste museli pustiť ruky z volantu, pretože veľká časť funkcií je dostupná pomocou hlasových príkazov.
S Blue&Me™ je možné spárovať až 5 rôznych telefónov, takže striedanie šoférov vo vozidle nebude už žiadny problém. V prípade prítomnosti viacerých telefónov vo vozidle v rovnakom čase je vybraný ten naposledy pripojený.

Čítanie správ SMS

Blue&Me™ je možné nastaviť tak, aby SMS správu po jej obdržaní nahlas prečítalo, a to aj vrátane skratiek a symbolov. Vďaka tomu je prijímanie SMS správ, počas šoférovania vášho vozidla, úplne bezpečné.

Hudba a Blue&Me™

Vďaka Blue&Me™ môžete počúvať hudbu vo formátoch MP3, WMA a WAV. Stačí pripojiť USB flash disk so súbormi do portu, ktorý nájdete na stredovej konzole. Systém ale nie je obmedzený iba na USB flash disky, je možné pripojiť akékoľvek zariadenie podporujúce USB, napr. prehrávač MP3, novšie typy mobilných telefónov či dokonca iPod. Akonáhle pripojíte prístroj do portu USB, na displeji rádia sa objaví nápis MEDIA PLAYER a vy môžte sledovať, čo práve počúvate.
Pomocou hlasového alebo ručného ovládania na volante môžete vyhľadať a prehrať pesničku, ktorú si želáte, a to jednoduchým prechádzaním rôznych registrov a súborov zobrazených na displeji prístrojovej dosky. Budete tak vždy počúvať svoju obľúbenú hudbu.