Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


UConnect

Vďaka systému UConnect môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu z MP3 alebo z vášho mobilného telefónu, dobíjať svoje zariadenia priamo na palube Pandy a bezpečne hands-free telefonovať.

Nový infotelematický systém UConnect Radio zahŕňa hands-free systém Bluetooth 2.1, audio streaming (Deezer a TuneIn), MP3 prehrávač, dátový vstup USB a AUX v priehradke spolujazdca, systém rozpoznávania hlasu a dobíjacie port USB na palubnej doske.

Systém je súčasťou štandardnej výbavy verzií Lounge, 4x4 Climbing a Cross.

Aplikace Panda UConnect

K dispozícii je tiež voľne dostupná aplikácia Panda UConnect určená pre systémy Android a iOS, prostredníctvom ktorej môže byť váš telefón využívaný ako tzv. rozšírené ovládacie zariadenie Pandy s prístupom ku všetkým jej infotelematickým funkciám. Cez displej telefónu môžete púšťať rádio a celú vašu hudobnú knižnicu, nastavovať hlasitosť a mať tiež priamy prístup k službám, ako sú Google Maps, Waze alebo informácie o počasí v reálnom čase. Aplikácia okrem toho ponúka aj funkcie, ako je Find myCar, ktorá pomáha nájsť miesto, kde je vozidlo zaparkované, eco: Drive pre váš lepší jazdný štýl, prostredníctvom aplikácie Panda UConnect možno tiež nájsť najbližší servis Fiat a využívať službu my: Car, vďaka ktorej budete mať všetky hlavné parametre vozidla a napríklad tiež služby starostlivosti o zákazníka, ako je sledovanie plánovaných údržieb, pod kontrolou. Väčšinu funkcií je možné použiť len vtedy, keď je telefón pripojený k vozidlu pomocou technológie Bluetooth.

 

 

Panda miluje ľudí i životné prostredie

A preto poslaním Pandy je oboje chrániť. Motory a šetrné technológie zároveň znižujú spotrebu paliva a množstvo vyprodukovaných emisií. Panda tak vo svojom dokonalom štýle dáva najavo, ako veľmi jej na obojoch záleží.

Start&Stop

Systém Start & Stop vypne motor, akonáhle zastavíte na križovatke alebo v hustej premávke, a spustí ho okamžite, akonáhle sa chcete rozbehnúť. Dochádza tak k zníženiu spotreby paliva a zároveň produkcie škodlivín.

eco:Drive

eco: Drive je váš osobný ekologický tréner. Je to systém, ktorý sleduje jazdný štýl vodiča a v reálnom čase radí, ako znížiť spotrebu paliva a súčasne redukovať emisie.