Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Komfort

Nové Dobló vedie vo svojej triede dynamickým výkonom, ovládaním a jazdným komfortom. Za tieto vlastnosti vďačí okrem iného viacprvkovej náprave Bi-link, ktorá je exkluzívna pre tento model a tvoria ju nezávisle zavesené kolesá, stabilizátor, zadné tlmiče s dvojitou kalibráciou (kalibrované odpruženie a kompresia pre čo najlepšie ovládanie, komfort, klopenie a stabilitu) a vysoko výkonné pružiny pre lepšie odpruženie na každom type vozovky.

Ďalším prvkom prispievajúcim k spokojnej jazde je lepšia ovládateľnosť radiacej páky.
Vďaka niekoľkým technickým zásahom sa podarilo znížiť potrebné úsilie a zlepšiť presnosť radenia. Ďalej bola vylepšená interakcia medzi dostupným krútiacim momentom a ovládaním pedálu s cieľom dosiahnuť vyššieho krútiaceho momentu pri rovnakom stlačení pedálu: výhody pre vodiča sú zrejmé najmä za normálnych podmienok pri nízkych otáčkach a v mestskej premávke.

Funkčnosť
Vnútorný priestor nemá konkurenciu: 5 miest vrátane veľkého batožinového priestoru s možnosťou rozšíriť kapacitu až na 7 cestujúcich.
V 5 miestnej konfigurácii je nastaviteľný kryt batožinového priestoru, ktorý môže byť nastavený v dvoch úrovniach a umožňuje usporiadať Vašu batožinu s extrémnou flexibilitou. Ak sklopíte zadné sedadlá dostanete dokonalú rovinu s nosnosťou 70 kg.
V 7 miestnej konfigurácii, môžu byť v prípade potreby dve tretiny radov sedadiel odstránené.

Obrovský batožinový priestor má v základe objem 790 litrov - najväčší z vozidiel vo svojej kategórii. Sklopeným sedadiel je možné ho rozšíriť na úžasných 3.200 litrov.

Doblo Panorama ponúka 3 typy verzií, ktorými sa prispôsobí rôznym potrebám zákazníkov: Krátky rázvor, dlhý rázvor, alebo vysoká strecha.

Doblo panorama XL je predĺžená verzia klasického Doblo Panorama, ktorá ponúka o 350mm širší rázvor a dĺžku, je o 35mm vyššie, a tým väččší objem batožinového priestoru, presne o 260l.

Krátku verziiu modelu Doblo panorama je možné dovybaviť vysokou strechou.