Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Exteriér

Štýl, funkčnosť, priestor
Nové Dobló je dokonalá súhra dynamickosti a elegancie, kvalitných materiálov a zmyslu pre detail.

Nový design ponúka veľký vnútorný priestor bez toho, aby ustupoval všestrannosti a individuálnym potrebám. Je živý a moderný, s okamžite rozpoznateľnými líniami.

Nové Dobló je autom súčasnosti, ktoré vie ako uspokojiť a vyjadriť osobnosť aj najnáročnejšieho majiteľa, predovšetkým vďaka jeho požiadavkám na výkon a celkovú využiteľnosť priestoru.

Exteriér

Dôkladné prepracovanie exteriérového dizajnu je zrejmé už pri pohľade na moderný výrazný predok, ktorý zaujme novými nárazníkmi a aerodynamickou kapotou, harmonicky napojenou na krivku strechy. Novo sú koncipované aj zadné a predné združené svetlomety, elegantne zvýrazňujúce horizontálne línie vozu a pritom umiestnené dostatočne vysoko, aby boli chránené pred drobnými nárazmi.

Pri pohľade z boku je pre nový model Doblò charakteristická línia po celej jeho dĺžke, ktorá vozu prepožičiava dynamiku a priebojnosť. Určitú plynulosť prináša naopak spodná línia, ktorá nepretržite prebieha pozdĺž bočného pásu od predného k zadnému blatníku. Pôsobivá je tiež veľká presklená plocha rozšírená o praktické posuvné dvere zjednodušujúce nastupovanie do vozidla.

K čistote štýlu prispeli aj bočné spätné zrkadlá s integrovanými smerovými svetlami. Ich veľkosť je zárukou optimálnej viditeľnosti a voliteľne je možno doplniť ich o elektrickú funkciu sklápania. Posledným výrazným prvkom na bočnej časti vozu sú 16" liatinové kolesá alebo nové puklice, kým zadné dvere zdobí pás s logom, ktorý má rovnakú farbu ako karoséria a odľahčuje tak celkovú líniu zadnej časti vozidla.

Budúci používatelia nového Doblò si môžu vybrať z 11 farieb karosérie, vrátane nového sivého odtieňa Colosseo Grey, ktorý zdôrazňuje harmonickú formu a prepožičiava vozu elegantný a zároveň výrazný vzhľad.