Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Doblo Trekking

Doblò Trekking je ideálnou odpoveďou pre všetkých, ktorý svoje vozidlo využívajú najmä v mestskej premávke, ale súčasne chcú byť pri svojich outdoorových aktivitách schopní zdolať aj cesty so zlou priľnavosťou.

To zaručuje hneď niekoľko exkluzívnych outdoorových doplnkov exteriéru, systém Traction+ a o 10 mm zvýšená svetlá výška.

Exteriér

Exteriér vozidla je charakteristický bočnou lištou s logom Trekking, novými 16palcovými zliatinovými kolesami a novým predným a zadným nárazníkom, ako aj zvýšenou svetlou výškou a ochranným krytom pod motorom. Verzia Trekking prináša do radu aj nový odtieň karosérie bronzová Magnetic.

Interiér

Interiéry sa vyznačujú hnedým spracovaním, ktoré je pre túto verziu špecifické. Vychádzajú z verzie Lounge, disponujú však niekoľkými odlišnosťami. Ide napríklad o špecifické farby, nový prístrojový panel s prvkami z eko kože, nové sedadlá v kombinácii textílie a eko kože s dvojitým prešívaním a nové obloženie dverí tiež z eko kože.

Traction+

Významným prvkom nového modelu je systém Traction+, inovatívny systém kontroly trakcie, ktorý zlepšuje schopnosti vozidla na povrchu so zlou priľnavosťou. Toto riešenie je výrazne lacnejšie ako pohon všetkých kolies, súčasne ale zaisťuje optimálny výkon pri rozjazde.

Verzia Trekkig je ideálnou voľbou pre aktívne rodiny a skvelým spoločníkom pre každodenné životné situácie. Ponúka flexibilný priestor, ktorý sa ľahko prispôsobí akýmkoľvek potrebám.