Auto Europa s.r.o.
Odbojárov 385, 955 01 Tovarníky

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 8,00 - 16,30
Sobota: 9,00 - 12,00
Nedeľa: Zatvorené

Predaj : 0918 420 014
predaj@autoeuropa.sk

Servis: 0918 420 015
servis@autoeuropa.sk

Náhradné diely:
0918 420 013
sklad@autoeuropa.sk

Ekonom. oddelenie:
038 532 41 26
office@autoeuropa.sk

Facebook
Auto Europa

 


Bezpečnosť

Nové Doblò zaisťuje dokonalú ochranu pasažierov s užitím tých najmodernejších elektronických zariadení na kontrolu stability: ABS s elektronickým systémom distribúcie brzdovej sily EBD, ESC v kombinácii s ASR (systém regulácie preklzávania hnacích kolies), HBA (hydraulický brzdový asistent) a asistent Hill Holder, ktorý pomáha pri rozjazdoch do kopca. Bezpečnostná výbava zahŕňa predné airbagy (bočné airbagy sú voliteľné) a systém monitorovania tlaku v pneumatikách.

Nový brzdový systém Doblò využíva prepracované elektronické a mechanické komponenty.
Brzdy s posilňovačom pomáhajú účinne rozložiť brzdnú silu a udržujú stabilitu. Predné kolesá sú vybavené diskami s odvetraním a zadné kolesá mohutnými bubnovými brzdami.
Karoséria je vyrobená z vysoko pevnej ocele a zahŕňa časti pohlcujúce energiu, ktoré zaisťujú kontrolovanú deformáciu pri kolízii, absorbujú náraz, obmedzujú deformáciu priestoru pre cestujúcich a znižujú rozsah možného zranenia. Všetky sedadlá sú vybavené trojbodovými bezpečnostnými pásmi a ich nastaviteľná výška poskytuje väčšie pohodlie a efektívnosť.
Predné a zadné sedadlá v úprave "antisubmarining", s tuhou priečkou pod sedadlom zabraňujú vykĺznutiu z bezpečnostných pásov pri nehode. Aj opierky hlavy boli špeciálne navrhnuté tak, aby zabránili poraneniu krku. Bezpečnosť mladších cestujúcich je zabezpečená úchytmi Isofix určenými pre zadné sedadlá.